Zavlažovací systémy

Automatické zavlažovací systémy Hunter® a jejich výhody

1

Zavlažovací systémy Vám uspoří čas

Spouštění zavlažovacího sytému je řízeno ovládací jednotkou, která automaticky spouští zavlažování v kteroukoliv brzkou ranní či noční hodinu i během Vaší dovolené.

2

Zavlažovací systémy šetří Vaše náklady za vodu a energie

Ideální čas pro zavlažování jsou noční či brzké ranní hodiny. V této době jsou ztráty odpařováním a intenzita větru nejmenší. Všechny řídicí jednotky také mohou být vybaveny senzorem srážek Hunter Rain-Clik, který v případě deště přeruší cyklus zavlažování, a nebo je lze doplnit o nadřazené řídicí systémy Solar Sync, které ještě navíc upravují nastavenou délku závlahy na základě intenzity slunečního záření.

3

Zavlažovací systémy rovnoměrně dodávají vodu rostlinám

Postřikovače jsou na ploše rozmístěny tak, aby při zavlažování byla celá plocha pokryta zálivkou stejně jako při dešti. Díky široké nabídce postřikovačů a trysek Hunter®, jsme schopni optimálně zavlažit každý kout Vaší zahrady.

4

Zavlažovací systémy ubírají starosti

Postřikovače pro trávníky jsou výsuvné. To znamená, že mimo dobu zavlažování jsou ukryty pod povrchem půdy a pouze při zavlažování se tlakem vody vysunou a zavlažují. Po ukončení zavlažovacího cyklu se pomocí pružinového mechanismu zasunou zpět do pouzdra pod terén. Vyhnete se tak potížím s rozvíjením a uklízením hadic.

5

Zavlažovací systémy (závlahové systémy) snadno přizpůsobují závlahu potřebám rostlin

Každá řídicí jednotka Hunter®, kromě možnosti zavlažovat v určitou brzkou ranní či noční dobu, nabízí také možnost nastavení délky a frekvence zálivky. Tímto nastavením může zavlažovací (závlahový) systém reagovat na skutečné potřeby rostlin, v závislosti na jejich druhu, stanovišti a propustnosti půdy. Nově můžete využít internetovou ovládací jednotku Hunter HC a ovládat Vaší jednotku pomocí chytrého telefonu i v případě Vaší dovolené.

Každá řídící jednotka Irritrol, kromě možnosti zavlažovat v určitou denní či noční dobu, nabízí také možnost nastavení délky a frekvence zálivky. Tímto nastavením může zavlažovací (závlahový) systém reagovat na skutečné potřeby rostlin, v závislosti na jejich druhu, stanovišti a propustnosti půdy.