O nás

O nás

Již osmým rokem Vám nabízíme návrhy a realizace okrasných zahrad vašich rodinných domů, osázení teras, stejně tak jako úpravy zeleně u vašich firemních objektů.

S ohledem na vaše potřeby a přání vám tým našich odborníků vykouzlí zahradu v moderním, venkovském, asijském nebo klasickém stylu. V roce 2011 jsme také rozšířili naše služby o kompletní realizace zavlažovacích systémů značky HUNTER, a pokládku zámkové dlažby, zídek a plotů.

Firma LEONE GARDEN v jedinečném souboru pasivních domů Atrea v obci Koberovy, realizovali zahradu u 4 domů a celkovou koncepci úpravy ploch v okolí všech domů.

Těšíme se na společnou cestu za zahradou vašich snů,
Dana Makrlíková, jednatel společnosti a zahradní architekt.

Co nabízíme

Komplexní nabídka pro Vaši zahradu zahrnuje

Osobní konzultaci, osazovací plán a projekt zahrady, zajištění terénních úprav, zavlažovací systém, dodání rostlinného materiálu, dovoz a výsadbu rostlin, úpravu záhonů mulčovací kůrou nebo drobnými oblázky, pokládku travního koberce nebo výsev trávníku.

Nově nabízíme také

Kompletní rekonstrukci starých zahrad, realizace zavlažovacích systémů značky Hunter, pokládku zámkové dlažby, stavby zídek a plotů.

Jak při realizaci zahrady postupujeme

Náš projektant Vás zcela nezávazně navštíví přímo v místě Vaší budoucí zahrady. Shodneme-li se při osobní konzultaci na budoucí podobě Vaší zahrady, vypracujeme její architektonický návrh a plán osázení.
Průběžně s Vámi budeme konzultovat veškerou projektovou dokumentaci i otázky finančního charakteru.
Vypracujeme Smlouvu o dílo.
Proměníme zahradu Vašich snů ve skutečnost.

Kdo jsme

Majitelka a zakladatelka společnosti, zahradní architektka

Junior architektka – projektantka